PRZYSTĄP DO
PROGRAMU
Program UBEZPIECZSZYBY.pl dostępny tylko w najlepszych
salonach stolarki okiennej i drzwiowej,punktach sprzedaży
nieruchomości, oraz firmach budowlanych i wykonawczych.
Przystąp
do programu
Cieszymy się, że zdecydowali się Państwo przystąpić do elitarnej grupy Partnerów naszego programu ubezpieczszyby.pl
Po poprawnej weryfikacji Państwa danych, uzyskają Państwo dostęp do systemu dzięki któremu wystawienie polisy ubezpieczającej szyby od pęknięć i stłuczeń będzie możliwe w Państwa salonach sprzedaży i przez Państwa pracowników oraz firmy współpracujące w czasie rzeczywistym bez pośredników agencji ubezpieczeniowych i brokerów ubezpieczeń.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do programu prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszenia:
Po przesłaniu przez Państwa poprawnie wypełnionego formularza, otrzymają Państwo zwrotnie na wskazany w formularzu adres email login i tymczasowe hasło do systemu oraz dokument "Deklaracji Przystąpienia do Programu".

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie Deklaracji , podpisaną i opieczętowaną deklarację w formacie PDF należy wgrać po zalogowaniu do systemu wybierając Menu: Dokumenty - Dodaj Deklarację 

Rejestracja Państwa firmy w systemie nastąpi maksymalnie do 2 dni roboczych, po których uzyskacie Państwo pełny dostęp do systemu i możliwość generowania polis. W przypadku problemów z procesem rejestracji prosimy o kontakt pod adresem rejestracja@ubezpieczszyby.pl
Korzyści
z przystąpienia do programu
Polisa jako uzupełnienie i uatrakcyjnienie oferty sprzedaży stolarki daje Państwu m.in.
Dodatkowe zyski ze sprzedaży.
Buduje pozytywny wizerunek Państwa firmy.
Daje pogwarancyjny „parasol bezpieczeństwa” dla mienia nieobjętego już gwarancją.
Buduje trwałe i skuteczne więzi emocjonalne z klientem.
Jest to doskonałe narzędzie marketingowe podczas m.in. finalizacji transakcji, negocjacji handlowych oraz łagodzenia sporów z klientem.