PRZYSTĄP DO
PROGRAMU
Program UBEZPIECZSZYBY.pl dostępny tylko w najlepszych
salonach stolarki okiennej i drzwiowej,punktach sprzedaży
nieruchomości, oraz firmach budowlanych i wykonawczych.
Zarejestruj się
Strefa
partnera
Idea
programu
UbezpieczSzyby.pl to ochrona i zabezpieczenie Państwa interesów przed przykrymi i kosztownymi skutkami pęknięcia lub stłuczenia szyb w oknach oraz drzwiach.
Program niesie za sobą ogromne korzyści zarówno dla klienta, punktów sprzedaży stolarki, nieruchomości, ekip montażowych jak również producentów, a pęknięte i stłuczone szyby już nigdy nie będą generowały sporów związanych z przenoszeniem odpowiedzialności za uszkodzone mienie.
Przedmiot ubezpieczenia
Szyby okienne i drzwiowe zainstalowane na stałe w lokalach i budynkach mieszkalnych oraz nieruchomościach niemieszkalnych zgodnie z ich przeznaczeniem.
Zakres ubezpieczenia
Dotyczy zwrotu kosztów dla ubezpieczonego za wymianę, w przypadku stłuczenia lub pęknięcia szyby lub kilku szyb do wysokości sumy ubezpieczenia. Ochrona mienia obowiązuje niezależnie od okresu gwarancji na stolarkę otworową.
Okres odpowiedzialności polisy
Polisa zawierana jest na 12 miesięcy. Okres odpowiedzialności rozpoczyna się od momentu zainstalowania okien i drzwi we wskazanej lokalizacji nieruchomości i chroni ubezpieczonego do końca trwania polisy.
Zostań naszym Partnerem
Portal skierowany jest do branży sektora budowlanego, i daje możliwość wystawienia polisy ubezpieczeniowej dla klienta indywidualnego. Naszym partnerem mogą zostać m.in. podmioty zajmujące się sprzedażą nieruchomości , hurtownie budowlane, producenci stolarki otworowej oraz salony sprzedaży okien i drzwi.
Przystąp do programu
Przystąp do programu
Korzyści
z przystąpienia do programu
Polisa jako uzupełnienie i uatrakcyjnienie oferty sprzedaży stolarki daje Państwu m.in.
Dodatkowe zyski ze sprzedaży.
Buduje pozytywny wizerunek Państwa firmy.
Daje pogwarancyjny „parasol bezpieczeństwa” dla mienia nieobjętego już gwarancją.
Buduje trwałe i skuteczne więzi emocjonalne z klientem.
Jest to doskonałe narzędzie marketingowe podczas m.in. finalizacji transakcji, negocjacji handlowych oraz łagodzenia sporów z klientem.
Zobacz jak łatwo i szybko przystąpić do programu
UBEZPIECZSZYBY.PL